Zespół biura architektonicznego Karma Project

Zespół projektantów i architektów Karma Project

Pracownia projektowa Karma-Project, której siedziba znajduje się w mieście Poznań, to architekci-pasjonaci, odpowiednio wykształceni i z coraz bogatszym portfolio. Na czele zespołu stoi:

mgr inż. arch. Marta Walisiak
Członek Wlkp. Izby Architektów

Jej zainteresowania oscylują pomiędzy architekturą, designem i sztuką, a zawód architekt to spełnienie zawodowych marzeń.

Ukończyła wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Studiowała również na wydziale Architektury, Campus Leonardo i Product design, Campus Bovisa na Politecnico di Milano. Odbyła kursy designu na Saint Martin Collage, Londyn. Ukończyła innowacyjne studia podyplomowe Design Management jak również Aranżacje Wnętrz w WSNHiD, obecnie jest studentką studiów doktoranckich Politechniki Poznańskiej. W 2013r wraz z architektem Michałem Rucińskim i konstruktorem Ryszardem Popławskim zajęła III miejsce w konkursie Ministra Sportu i Turystyki na opracowanie koncepcji architektoniczno – krajobrazowej ośrodków rekreacyjno-sportowych.

Swoje doświadczenia zawodowe jako architekt zdobyła w Polsce, Włoszech i Londynie. Pracowała w Boeri Studio i Land Srl w Mediolanie, Włochy oraz Burrows Cave International w Londynie (UK), w Polsce pracowała między innymi firmie „J.A.M.” , Urzędzie Miasta i Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kaliszu co dało jej pogląd na polską stronę uwarunkowań projektowania architektury. Od 2010r. prowadzi własną działalność z zakresu architektury, projektowania wnętrz i produktu.

W swojej pracy stara się łączyć pasję do wszystkich dziedzin projektowych. Zajmuje się głównie obiektami rezydencjonalnymi oraz usługowymi jak również projektowaniem przedmiotów codziennego użytku.

Przy projektach współpracujemy z doświadczonym zespołem profesjonalistów z różnych branż: