Nagrody i wystawy biura projektowego Karma Project

nagroda-ms-1

Projekt „Play Garden” został nagrodzony 11 lutego 2013r. przez Ministra Sportu i Turystyki – Joannę Muchę. Zdobyliśmy III miejsce równorzędne w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno – krajobrazowej ośrodków rekreacyjno-sportowych, Zespół Autorski: mgr inż. arch. Marta Walisiak, mgr inż. Michał Ruciński, mgr inż. Ryszard Popławski

ZAŁOŻENIA IDEOWE
Celem konkursu było stworzenie nowych ośrodków, które będą promować aktywność fizyczną dla każdej grupy wiekowej, są także szansą na stworzenie nowych więzi w społeczeństwie oraz budowę tolerancji międzypokoleniowej. Zespół rekreacyjno – sportowy to połączenie nowoczesnych sprzętów do uprawiania sportu z przyjaznymi przestrzeniami urbanistycznymi i architektonicznymi. Docelowo mogą one powstać w wielu gminach na terenie całej Polski. Te wartości które proponujemy w obrębie samej architektury i jej realizacji to łatwość budowania obiektów, modularność zespołów sportowych i budynków ale przy zachowaniu unikalnych potrzeb jakie posiada miasto, gmina, wieś czy dzielnica. Ponieważ to organ administracji może wybrać sobie plan funkcjonalny i wielkość zespołu, my tylko proponujemy modularność by było to możliwe do zrealizowania, ale wielość zastosowanych modułów będzie powodować personalizacje i tak naprawdę nieograniczoną ilość niepowtarzalnych zespołów.

Link do strony informacyjnej konkursu:
http://www.msport.gov.pl/article/poznalismy-laureatow-konkursu-architektoniczno-krajobrazowego


wystawa-wieza-cisnien-1

 

12 Lutego 2012r. odbyła się w Kaliskiej Wieży Ciśnień wystawa zbiorowa pod tytułem „Architekci, pasja, praca” na której pokazywaliśmy swoje prace i projekty.

Link do strony informacyjnej wystawy:
http://wiezacisnien.kalisz.pl/aktualnoci/51-aktualnoci.html?start=20


 

11 Czerwca 2010r. odbyła się w Kaliskim Inkubatorze wystawa zbiorowa pod tytułem „Young designers” na której pokazywaliśmy swoje prace i projekty.