FILOZOFIA & STRATEGIA - Marta Walisiak architekt Poznań i Kalisz - Karma Project

Karma project. Nie bez kozery wybraliśmy tę nazwę. Uważamy, że tak jak cykl powtarzającego koła ekologii, tak pasja tworzenia architektury zatacza swój krąg. Tworząc architekturę myślimy nie tylko o komforcie (naszej fizyczności) ale równocześnie dbamy o przyjazną atmosferę jej użytkowników i współtworzących ją osób.

Kreując staramy się tworzyć te wartości dodane których nie można zmierzyć centymetrem. To, co scala i nadaje poczucie dobrej atmosfery osiągamy przestrzenią, proporcjami, kształtem i materiałem ale także, co nie mniej ważne duchem zaangażowania gdyż nic w przyrodzie nie ginie.

Nowoczesność przywdziewamy w ramy ciepła i komfortu w ekologicznym ujęciu. Staramy się naszą pasję przekuć w wartość dodaną, co sprawia, że nasi Klienci otrzymują projekt kompletny, odpowiadający ich stylowi życia i upodobaniom estetycznym.

Uważamy, że ekologia nie zawsze musi kojarzyć się z szałasem, a dobra architektura nie zawsze musi być najdroższa w realizacji. Prawdziwą sztuką projektową jest zrozumienie człowieka i jego odzwierciedlenie w przestrzeni, którą dla niego projektujemy.

Karma Project

„Postrzegam świat jako coś otwartego, owianego tajemnicą, której żadna nauka nigdy nie odkryje. Architektura odgrywa podstawową rolę w rozumieniu wielu spraw, ponieważ dostarcza przestrzeni do oglądania nieba, ulicy, innych ludzi wchodzących przez drzwi.”

Daniel Libeskind