Biuro architektoniczne Poznań | Biuro projektowe Poznań | Pracownia architektoniczna Poznań

Biuro architektoniczne – projektowe Poznań

Biuro architektoniczne wykonuje projekty w Poznaniu i Kaliszu

Zobacz nasze projekty

Karma project. Nie bez kozery poznańskie biuro architektoniczne dostało tę nazwę. Uważamy, że tak jak cykl powtarzającego koła ekologii, tak pasja projektowania architektury zatacza swój krąg. Tworząc architekturę myślimy nie tylko o komforcie (naszej fizyczności) ale równocześnie dbamy o przyjazną atmosferę jej użytkowników i współtworzących ją osób. Kreując staramy się tworzyć te wartości dodane których nie można zmierzyć centymetrem. To, co scala i nadaje poczucie dobrej atmosfery osiągamy przestrzenią, proporcjami, kształtem i materiałem ale także, co nie mniej ważne duchem zaangażowania gdyż nic w przyrodzie nie ginie.

Biuro architektoniczne Karma Project zostało założona w Poznaniu i działa również w Kaliszu po to, by ułatwić Klientom spełnienie marzeń o posiadaniu domu odwzorowującego indywidualne oczekiwania i pragnienia. Tworzymy wyjątkowe projekty parterowych i piętrowych domów jednorodzinnych, a dzięki dbałości o każdy, najmniejszy nawet detal, są one nie tylko funkcjonalne, ale i niezwykle efektowne. Zainspiruj się gotowymi projektami, które znajdziesz w naszym portfolio, wybierz styl, który najbardziej się Tobie podoba i rozpocznij realizację swoich marzeń!

Nowoczesne i tanie projekty architektoniczne naszego biura projektowego

Wykonany przez biuro architektoniczne projekt budynku - PoznanNowoczesność przywdziewamy w ramy ciepła i komfortu w ekologicznym ujęciu. Staramy się naszą pasję przekuć w wartość dodaną, co sprawia, że Klienci naszego biura projektowego otrzymują projekt kompletny, odpowiadający ich stylowi życia i upodobaniom estetycznym. Uważamy, że ekologia nie zawsze musi kojarzyć się z szałasem, a dobra architektura nie zawsze musi być najdroższa w realizacji. Prawdziwą sztuką projektową jest zrozumienie człowieka i jego odzwierciedlenie w przestrzeni, którą dla niego projektujemy.

Pracownia architektoniczna Poznań

Nasza pracownia architektoniczna z siedzibą w Poznaniu i Kaliszu specjalizuje się więc zawsze w indywidualnie dopasowanych, a nie gotowych, szablonowych projektach i realizacjach. Każdy projekt uwzględnia wiele aspektów – od właściwej lokalizacji pod względem kierunków świata po rozkład pomieszczeń, który najbardziej odpowiada codziennym przyzwyczajeniom mieszkańców lub użytkowników. Właściwe rozplanowanie przestrzeni (zwłaszcza w budynkach o charakterze komercyjnym) w projekcie to podstawa tworzenia wszystkich koncepcji architektonicznych. Wówczas można w 100 procentach wykorzystać potencjał zarówno samej lokalizacji, jak i powstającego obiektu. Oprócz uwzględnienia walorów danego miejsca staramy się także naszymi pomysłami architektonicznymi wpisać w odpowiednią estetykę obiektu, jak i jego funkcjonalność.

Pracownia architektoniczna zajmuje się przygotowywaniem projektów dla Klientów prywatnych oraz firmowych. Powstają w niej więc bardzo zróżnicowane koncepcje architektoniczne – od domów po przedszkola czy biurowce.

Biuro architektoniczne Karma Project – jesteśmy do państwa dyspozycji w mieście Poznań i Kalisz! Możesz powierzyć nam opracowanie projektu praktycznie każdego obiektu – od prywatnego mieszkania po budynek komercyjny! Znajdziesz nas na ul. Ząbkowickiej w Poznaniu i ul. Malinowej w Kaliszu. Zamów wycenę.

Karma ProjectMarta Walisiak

„Postrzegam świat jako coś otwartego, owianego tajemnicą, której żadna nauka nigdy nie odkryje. Architektura odgrywa podstawową rolę w rozumieniu wielu spraw, ponieważ dostarcza przestrzeni do oglądania nieba, ulicy, innych ludzi wchodzących przez drzwi.”

Daniel Libeskind

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz